Projekt otwartej kuchni w bloku 2020

Projekt otwartej kuchni w bloku zakładał wyburzenie ścianki działowej między istniejącą kuchnią, a starym pokojem dzieci, które już dorosły i wyprowadziły się na swoje. 🙂 Ciasna i nieustawna kuchnia w tej koncepcji zamieniła się w przestronną i otwartą kuchnię, która będzie rajem dla każdej osoby uwielbiającej gotować. Znalazła się tu zabudowana lodówka, półki na wino, miejsce na zmywarkę.

Na środku nowego pokoju dziennego swoje miejsce znalazł stół, przy którym na co dzień moją jadać wspólnie 3 osoby, a po jego rozłożeniu 6 osób, co będzie świetnym rozwiązaniem na dni świąteczne oraz rodzinne uroczystości.

W głębi pokoju znalazła się także mała strefa relaksu z dwuosobową sofą oraz telewizorem. Na ścianie w tej części pomieszczenia znalazło się także miejsce na galerię zdjęć, w której można wyeksponować ważne rodzinne momenty lub kolekcję plakatów botanicznych :).

Całość została utrzymana w nowoczesnej, stonowanej kolorystyce. Dzięki prostym frontom bez frezów oraz tradycyjnych uchwytów łatwiej będzie utrzymać je w czystości. Na blacie oraz w pasie kuchennym wybrano płytę laminowaną z imitacją marmuru w zimnej tonacji. Okna ozdobione są dwiema roletami rzymskimi.

 

 

 

Nawigacja
Viewed

Ostatnio przeglądane

Close

Kategorie

Mój koszyk

Close