Opera w Bieli – Podlaska Gala Ślubna. Relacja z targów

6 listopada 2022 roku, Opera i Filharmonia Podlaska

W niedzielę, 6 listopada 2022 roku miałam przeogromna przyjemność wziąć udział w targach ślubnych “Opera w bieli” organizowanych m.in. przez Panią Elżbietę Wierzbicką i Pana Pawła Nowik w Operze i Filharmonii Podlaskiej na Odeskiej w Białymstoku.

To były moje pierwsze targi ślubne na których się wystawiałam. I mam nadzieję, że nie ostatnie!

Wcześniej niejednokrotnie przebiegała mi przez głowę myśl o takich evencie, ale jednocześnie trochę się tego bałam i odkładałam to na niewiadome “kiedyś”. Jednak w końcu, po uporaniu się z problemami zdrowotnymi, stwierdziłam, że teraz jest mój czas, i powiedziałam TAK :)!

Przygotowania do targów zajęły mi bardzo dużo czasu, bo oprócz przemyślenia tego, co pokażę Parom Młodym musiałam przemyśleć wygląd stoiska, zamówić niezbędne rzeczy takie jak stojaki ekspozycyjne czy wieszak na ręcznie haftowane kurtki jeansowe. Niejedną noc miałam nie przespaną, wierzcie mi 🙂

Propozycję wzięcia udziału w targach dostałam podczas mojego długiego urlopu w USA, i od tego czasu mózg mi kipiał. A przed samym eventem spałam może z 2-3 godziny, bo po powrocie zza oceanu, miałam na prawdę mało czasu na przygotowania.

Jako osoba, która potrzebuje wizualizować sobie różne rzeczy i rozpisywać wszystkie projekty na mniejsze taski przygotowałam sobie taki szybki szkic na Ipadzie:

Szkic mojego stanowiska na targach

Finalnie na miejscu odmieniłyśmy tylko stronami wieszak z kurtkami oraz sztalugę z tablicą powitalną, tak, żeby nie zasłaniać Parom Młodym widoku od wejścia. Miejsce miałam wyborne :).

Tego dnia nieocenioną pomocą była dla mnie moja przyjaciółka Justyna. Niech Was nie zdziwią nasze kreacje – nie kupowałyśmy ich specjalnie na targi. Po prostu mamy bardzo podobne poczucie estetyki, i tak się złożyło, że obydwie zakochałyśmy się w tej samej sukience, nie wiedząc o tym, że druga ją posiada 😉

Gdyby ktoś się pytał, to nie, nie jesteśmy siostrami :P. Ale znamy się jak łyse konie od dziecka. Najpierw razem tańczyłyśmy wiele lat w zespole baletowo-jazzowym, a później, wiele lat spędziłyśmy w jednej ławce na polskim czy fizyce, po cichu obmyślając już wtedy plan opanowania świata 😉


To z Justyną przed targami spotykałam się żeby obmyślić plan, i pomóc zdecydować co mam wystawiać. Bo realizacji i próbek mam baaaardzo dużo. W samym dniu targów była dla mnie również nieocenionym wsparciem. Bez niej wiem, że chyba nie dałabym radę, szczególnie, po kilku nieprzespanych nocach :D. Największym problemem było opowiadanie mi o moich pracach, bo jestem dość skromna i ciężko mi reklamować siebie, ale tutaj Justyna była już chyba moim najlepszym managerem do tego stopnia, że często stałam z rumieńcami na twarzy, kiedy opowiadała o mnie i o moich pracach 🙂

Na targi przygotowałam też dla odwiedzających mnie małe upominki w postaci zakładek do książek, które pełniły również funkcję próbki papieru, oraz wizytówki 🙂 Mam nadzieję, że było to miłym akcentem i odmianą od standardowych ulotek.

Moje stoisko odwiedziło tyle osób, że przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. Zakładek miałam sto, do domu wróciłam może z trzema – także zakładam, że się podobały.

Na targach zaprezentowałam poprzednie personalizowane elementy poligrafii ślubnej oraz gotowe wzory dostępne w moim sklepie internetowym. Można było pomacać różne papiery, zobaczyć nasycenie kolorów. Obejrzeć kolory dostępnych kopert, jak wyglądają wkładki do ich środka, jakie wariacje winietek można przygotować, zobaczyć jaką mam ofertę wzorów pieczęci lakowych, oraz różne wersje: z płatkami złota, płatkami kwiatów, lawendą, gipsówką, czy… piórkiem :).


Odwiedziło mnie też kilku przyjaciół i byłam bardzo za to wdzięczna, bo dobrze było zobaczyć znajome przyjazne twarze. Tego dnia poznałam też ogrom fantastycznych wystawców z branży ślubnej, których serdecznie pozdrawiam oraz wiele Par Młodych.

Na zdjęciu z Pauliną i Rafałem, moimi przyjaciółmi, którzy także są moimi klientami bo biorą ślub w tym roku :)! Ich zaproszenia to szał, ale pokażę Wam je dopiero po ich wielkim dniu 😉


Nie małą furrorę zrobiły też moje kurtki haftowane i tamborki. Pamiętajcie, że wzory, które widzicie na targach lub na mojej stronie internetowej są tylko wzorami gotowymi. Jeżeli potrzebujecie czegoś spersonalizowanego – dajcie znać 🙂

Na zdjęciu moja przyjaciółka Klaudia jako modelka z moją haftowaną kurtką na plecach. Ona również odwiedziła mnie na targach ze swoim mężem Tomkiem, mimo, że swój ślub już mieli (i to w pandemii!)
Dla nich też przygotowywałam zaproszenia ślubne. Prywatnie: Klaudia, to mój kolejny osobisty motywator i popychacz do działania 🙂

Cały event przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Gratuluję i zarówno dziękuję za zaufanie, organizatorom tego eventu, bo na prawdę spisali się na medal. Organizacja pierwsza klasa.

Odwiedzającym serdecznie dziękuję za zainteresowanie oraz przemiłe rozmowy, pamiętajcie, że na specjalne hasło macie jeszcze -10 % rabatu na zamówienie do 5 listopada 2023.

Do zobaczenia na kolejnych targach!



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.