Poznajmy się!

Hej. Mam na imię Natalia, ale od liceum wszyscy mówią do mnie Małki. Stąd też nazwa mojej firmy 😉

fot. Bartłomiej Czuper https://bczuper.pl/

Oryginalnie pochodzę z małej miejscowości w północno-wschodniej części Polski – z Gołdapi. W 2010 roku wyjechałam na studia do Białegostoku i tutaj już osiadłam :).

Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu oraz projektantką wnętrz, zrobiłam także kurs grafiki komputerowej. Od dziecka uwielbiałam kreatywne zabawy i zajęcia plastyczne. Mama oraz starszy brat zarazili mnie miłością do rękodzieła.

I tak oto powstała moja działalność, która pozwala mi wyżywać się artystycznie, spełniając marzenia innych osób o idealnej poligrafii ślubnej czy okolicznościowej.

fot. Bartłomiej Czuper https://bczuper.pl/

Sądzę, że detal ma znaczenie, a diabeł tkwi w szczegółach ;-). Dlatego też uwielbiam godzinami spędzać czas tworząc, testując, poszerzając horyzonty. Nigdy nie spoczywam na laurach, uwielbiając ciągły rozwój, szukając nowych rozwiązań i połączeń.

Mama nauczyła mnie, że jeżeli tylko chcesz, nie ma rzeczy niemożliwych – tak też jest w przypadku mojej rękodzielniczej pracy – każda nowa współpraca daje mi ogrom satysfakcji, a ja zdecydowanie nie boję się wyzwań!

fot. Bartłomiej Czuper https://bczuper.pl/


Jeżeli szukasz zaproszeń ślubnych, okolicznościowych (chrzest, komunia, sweet 16teen, osiemnastka, czterdziestka, jubileusz, rocznica), kartek okolicznościowych, winietek, zawieszek, plakatów, obrazów, haftu płaskiego – zapraszam serdecznie do mojego świata!

Rozejrzyj się i rozgość. A jeżeli nie znajdziesz niczego, co masz w głowie – napisz do mnie, razem stworzymy coś pięknego :)!

Buziaki,
M.

fot. Bartłomiej Czuper https://bczuper.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.